1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Zebranie sprawozdawczo- wyborcze Koła we Włodawie woj. lubelskie

W dniu 22 stycznia 2015 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła ZEiRP RP we Włodawie. Obrady odbywały się w siedzibie Koła w obiektach Komendy Powiatowej PSP we Włodawie. Zebranie połączone było też ze spotkaniem opłatkowo-noworocznym. Na zebraniu obok licznie przybyłych członków Koła obecni byli zaproszeni goście w osobach: bryg. w st. spocz. mgr inż. Stanisława Marka Prezesa ZW ZEiRP RP w Lublinie, bryg. mgr inż. Pawła Matczuka Komendanta Powiatowego PSP oraz bryg. mgr Dariusza Pytkę Zastępcę Komendanta Powiatowego we Włodawie. Otwarcia zebrania dokonał Prezes Koła Edward Morawski witając wszystkich zebranych. Chwilą ciszy uczczono pamięć zmarłego niedawno najstarszego członka naszego Koła 95-letniego Józefa Sobczyka. Sprawozdanie z działalności za okres sprawozdawczy przedstawił Prezes, sprawozdanie finansowe przedłożył Skarbnik Janusz Grytczuk, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Andrzej Gromek. Dyskutując nad sprawozdaniami złożono szereg propozycji i wniosków, najważniejszym z nich było postulowanie zmiany zasad przyznawania środków z funduszu socjalnego dla emerytów w woj. lubelskim.Po przegłosowaniu Zarząd Koła jednogłośnie otrzymał absolutorium za dotychczasową działalność. W wyniku wyborów skład Zarządu przedstawia się następująco: Prezes Edward Morawski, Wice Prezes Waldemar Moszczyński, Sekretarz Halina Marciocha, Skarbnik Janusz Grytczuk, członkowie Zarządu: Andrzej Sielaszuk i Zdzisław Bajuk. Komisja Rewizyjna: Andrzej Gromek, Leopold Celiński i Kazimierz Tkaczuk. W dalszej części zebrania Prezes ZW ZEiRP RP w Lublinie Stanisław Marek wręczył okolicznościowe medale i dyplomy XX- Lecia Związku. Medal otrzymał Zastępca Komendanta PSP we Włodawie Dariusz Pytka oraz Wice Prezes Waldemar Moszczyński natomiast dyplomy z rąk Prezesa i Komendanta Powiatowego PSP otrzymało kilkanaście osób. Miłym akcentem było też wręczenie listu gratulacyjnego z okazji 70-Rocznicy urodzin dla członka naszego Koła Leopolda Bronowickiego. Wcześniej też dokonano wyboru delegatów na Zjazd Wojewódzki w Lublinie. Delegatami zostali: Edward Morawski i Waldemar Moszczyński. W dalszej części uroczystości zebrani podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia noworoczne, a następnie dyskutowali przy przygotowanym poczęstunku wspominając dawne czasy.

Opracował: Edward Morawski

 

Licznik odwiedzin

8321083
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
818
1802
2620
7682183
33038
22911
8321083