1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Kole Świdnickim

W dniu 30 stycznia 2015r. o godzinie 10.00 w świetlicy tutejszej komendy PSP odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Członków Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Świdniku. Uroczystości otwarcia, powitania gości i zebranych Członków dokonał Prezes Henryk Skoczylas. Zebraniu przewodniczył Kol. Zbigniew Dzirba, a obecnych było 20 emerytów. W programie spotkania znalazła się m.in. informacja z działań Zarządu, sprawozdanie finansowe i komisji rewizyjnej. Udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi za okres sprawozdawczy. Wybrano nowe władze Koła. Prezesem ponownie został Kol. Henryk Skoczylas. Nowym Wiceprezesem Kol. Wiesław Chęciński, a Skarbikiem Kol. Krzysztof Bryk. Z pracy w Zarządzie z przyczyn osobisto-zdrowotnych zrezygnowali Kol. Henryk Adamczyk i Władysław Szuba. Pozostali funkcyjni i członkowie Zarządu pozostali bez zmian. W nowej kadencji Kol. Wiesław Miedziak pełnił będzie obowiązki Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Przyjęto roczny plan pracy i plan finansowy na 2015 rok. Poruszono kilka problemów dotyczących bieżącego funkcjonowania Związku i omówiono sprawy funduszu socjalnego. 

Na Zebraniu gościliśmy Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Związku – bryg.w st.spocz. Stanisława Marka i Komendanta Powiatowego PSP – mł. bryg. Sławomira Kowalczyka. Goście w swoich wystąpieniach przedstawili problematykę odpowiednio dotyczącą spraw Związkowych i PSP, a w końcowych słowach podziękowali za dotychczasową współpracę oraz złożyli wszystkim najlepsze życzenia. Za duży wkład i pomoc w działalności tutejszego Koła Prezes Zarządu Wojewódzkiego Kol. Marek Stanisław wręczył Komendantowi Powiatowemu medal 20- lecia Związku, a w podziękowaniu za wieloletnią pracę w Kole Kol. Henrykowi Adamczykowi dotychczasowemu Wiceprezesowi, jednemu z założycieli Koła okolicznościowy list z okazji XX lecia Związku. Uchwałą zebrania przyjęto do Koła Kol. Bąka Jerzego. Następnie uczestnicy spotkali się na uroczystym obiedzie.

Niżej kilka zdjęć z Zebrania.

 

 

Opracowanie:
Zbigniew Stefaniec
Sekretarz Koła

 

Licznik odwiedzin

8321203
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
938
1802
2740
7682183
33158
22911
8321203