1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Zebranie sprawozdawcze i opłatek Koła nr 7 w Nysie.

W dniu 15 stycznie w Sali Diecezjalnego Domu Formacyjnego w Nysie miało miejsce doroczne spotkanie opłatkowe emerytów pożarnictwa zrzeszonych w Kole nr 7 ZEiRP RP w Nysie połączone z zebraniem sprawozdawczym za miniony rok 2013.

Przybyło przeszło 50 emerytów, niektórzy ze współmałżonkami oraz znamienici goście w osobach:

  • Jolanty Barskiej-Burmistrz Nysy,

  • Stanisławy Miza- Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Nysie,

  • Danuty Naciasta- inspektor ds.OSP w Urzędzie Miejskim,

  • st. bryg. Jerzego Palucha-Zastępcy Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP,

  • Krzysztofa Maślankiewicza-Wiceprezesa Zarządu Głównego ZEiRP RP,

  • mł. bryg. Arkadiusza Kuśmierskiego-Komendanta Powiatowego PSP w Nysie

  • ks. Krzysztofa Trembeckiego-rezydenta DDF, który pobłogosławił opłatki i przewodniczył chwili modlitewno-kolędowej spotkania.

Spotkaniu przewodniczył Stanisław Kuszła-Prezes Koła, który przywitał serdecznie przybyłych , każdego z imienia i nazwiska.

Uczczono minutą ciszy zmarłych w minionym roku członków koła i przyjaciół. W imieniu Zarządu Koła sprawozdanie z działalności przedstawił wiceprezes zarządu koła Jan Boćwiński, a sprawozdanie komisji rewizyjnej jej przewodniczący Kazimierz Prasak. Sprawozdanie zawierało wiele wątków tak jak bogata była działalność koła. Koło liczy 55 członków, w tym 7 osobowy Zarząd.

Zabierający głos goście wyrażali się z uznaniem dla niespotykanych w innych środowiskach inicjatyw zarządu koła i jego służebnej roli wobec emerytów.

Wiceprezes ZG Krzysztof Maślankiewicz w imieniu Prezesa ZW ocenił Koło jako jedno z najbardziej aktywnych w województwie składając podziękowanie dla Zarządu Koła, a dla wszystkich emerytów złożył życzenia świąteczno - noworoczne.

W części biesiadnej podano tradycyjny świąteczny posiłek i przekąski. Dużym wzięciem cieszyły się pyszne ciasta upieczone na to spotkanie przez Panie Karcz, Kłokosińską i Kuszła. 

 

Licznik odwiedzin

8326751
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
687
149
836
7696717
3090
35616
8326751