1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Roczne Zebranie Członków Koła ZEIRP w Kwidzynie

Zebranie odbyło się w dniu 19.01.2018 r. W zebraniu wzięło udział 13 osób z pośród 17 członków Koła.

Otwarcia zebrania dokonał Prezes Koła kol. Czesław Olejnik, witając przybyłych członków Koła i gości w osobach:

- kol. Krzysztof Dietz – Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZEiRP RP w Gdańsku,

- st. kpt. Tomasz Szczęsny - d-ca JRG PSP w Kwidzynie,

- kol. Waldemar Sopiela - emeryt PSP.

Tradycyjnie już, zebranie członków Koła połączone zostało ze spotkaniem noworocznym. Zarząd Koła przedstawił sprawozdanie z działalności za rok 2017. W swoim sprawozdaniu, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej kol. Jerzy Strechlau, nie wnosił  uwag do działalności statutowej Zarządu Koła i prowadzonych spraw finansowych. Uzupełniono

w drodze głosowania wakat w składzie Komisji Rewizyjnej. Przedstawiono propozycje do Planu Pracy Koła w roku bieżącym

Wystąpienia zaproszonych gości:

Kol. Krzysztof Dietz przedstawił zadania stojące przed Związkiem w obecnym roku na każdym jego szczeblu strukturalnym. W swoim wystąpieniu zasygnalizował nadchodzące zmiany w Statucie naszego Związku. W trosce o nasze zdrowie, zachęcał do brania udziału w turnusach zdrowotnych. W celu ograniczenia kosztów, zaproponował wspólne wyjazdy organizowane przez koła emerytów policyjnych. Zainteresowanych takimi wyjazdami proszę o kontakt z Cz. Olejnikiem.

Komendanta Powiatowego PSP (narada kierownictwa w KG PSP) reprezentował wspomniany na wstępie d-ca JRG. Przedstawił krótką informację o działaniach podejmowanych przez tut. komendę powiatową PSP w roku ubiegłym i planach na rok bieżący.

Zebranie w części oficjalnej zakończyło się dyskusją nad sprawozdaniem Zarządu Koła i propozycjami do Planu Pracy. Akceptację uzyskały m.in., takie zamierzenia na rok 2018 jak udział w spływie kajakowym czy spotkanie integracyjne na „Wodnej farmie” w Kołodziejach. Do udziału w imprezach zapraszamy członków Koła wraz z rodzinami, także tych którzy zamierzają lub jeszcze się wahają ze wstąpieniem do Związku. Plan pracy nie jest dokumentem zamkniętym, jesteśmy otwarci także inne propozycje naszych członków. Może byśmy zrobili zawody strzeleckie z broni kbks o puchar Prezesa ale naszego Koła !?

         Prezes Zarządu Koła zamykając Zebranie, podziękował członkom Związku oraz gościom za przybycie i udział w obradach, życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku.

Po części oficjalnej, odbyła się cześć związana ze spotkaniem Noworocznym, które przebiegało w miłej atmosferze, wspominaliśmy wydarzenia z naszej służby, a także kolegów którzy odeszli na wieczną służbę.

Tekst i zdjęcia:

Czesław Olejnik

Licznik odwiedzin

8520791
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
198
1527
8754
7878433
28574
39695
8520791