1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

XII Memoriał im. Krzysztofa Bobra w piłce siatkowej

Po raz dwunasty 8 października 2016 r. w hali sportowej  Szkoły Podstawowej Nr 4 w Gryficach odbył się Memoriał im. Krzysztofa Bobra w piłkę siatkową.  Memoriał ma wszystkim przypomnieć sylwetkę strażaka , który wielokrotnie reprezentował nasze środowisko na zawodach różnego szczebla w piłce siatkowej. Była to również okazja do wspomnienia osób  których już w naszych szeregach nie ma. Impreza umożliwiła również odbycie spotkania obecnych funkcjonariuszy w służbie i emerytów pożarnictwa z terenu powiatu. Organizatorami Memoriały byli : Komenda Powiatowa PSP w Gryficach, Koło Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Gryficach i NSZZ Solidarność przy KP PSP Gryfice. W turnieju uczestniczyły 3 zmiany służbowe JRG w Gryficach, funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP , Emeryci i Renciści Koła Związku EiRP RP w Gryficach. W samo południe uroczystego otwarcia  Memoriału dokonała Pani Larysa Bober , wdowa po zmarłym strażaku. Następnie delegacja  z Zastępcą Komendanta Powiatowego PSP udała się na cmentarz gdzie złożono wiązankę kwiatów i zapalono symboliczne znicze na grobie Krzysztofa Bobra . Cały turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Komenda Powiatowa PSP ,

II miejsce  - Zmiana I JRG,

III miejsce Emeryci Koła- ZEiRP RP,

IV miejsce – II Zmiana JRG,

V miejsce – II zmiana JRG

Można zauważyć  coraz wyższy  poziom gry drużyny  emerytów i rencistów  o czym świadczy wysokie miejsce w turnieju. Turniej zakończył się wspólnym piknikiem, na który przybyli funkcjonariusze i pracownicy oraz emeryci i renciści Koła ZE i RP RP wraz z rodzinami. Była to okazja do wspólnych przeżyć i wspomnień z dawnych lat służby i uwag o obecnych warunkach pracy

Prezes Zarządu Koła ZE i RP RP

w Gryficach

Leonard Rysak

Licznik odwiedzin

8312447
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
519
3156
8518
7678120
24402
22911
8312447