1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

„Hej kolęda kolęda"

W świetlicy Komendy Powiatowej PSP w Gryficach w dniu 16 grudnia 2016 r. o godz.13 słychać było głosy śpiewające polskie kolędy. Było to spotkanie wigilijno-noworoczne funkcjonariuszy pożarnictwa aktualnie pełniących służbę oraz emerytów i rencistów  pożarnictwa z terenu powiatu.

Swoja obecnością zaszczycili również

·        Burmistrz Miasta i Gminy Gryfice A. Szczygieł,

·        kapelan powiatowy strażaków ks. I.Pastryk ,

·        dziekan i proboszcz parafii WNMP ks. K.Półtorak,

·        Komendant Powiatowy PSP bryg.poż. D.Sobczyk

·        V-ce Prezes Zarządu Pow. ZOSP J.Lenard,

·        przedstawiciel grupy seniorów OSP Trzebiatów druh W.Oleszczuk.

Z ramienia Zarządu Woj. ZEiRP RP w Szczecinie spotkanie obsługiwał członek Zarządu Wojewódzkiego Wł.Masztalerz . Spotkanie było okazją do podsumowania działań Komendy Powiatowej PSP za 2016 rok, której dokonał Komendant Powiatowy PSP oraz Zarządu Koła ZEiRP RP przez Prezesa Zarządu Kołą  L.Rysaka.

W świątecznej atmosferze słowo Boże wygłosił ks. Kapelan I.Pastryk po czym nastąpiło składanie życzeń świąteczno-noworocznych przez zaproszonych gości i uczestników spotkania .Wszystko ze wzajemnym łamaniem się opłatkiem.

Z okazji spotkania trzech emerytów z okazji ukończenia 65 i 70 lat życia otrzymało listy gratulacyjne od Komendanta Powiatowego i Prezesa Zarządu Koła łącznie z wręczeniem bukietów kwiatów.

Również podczas spotkania dokonano odsłonięcia tablicy pamiątkowej(tablo), na której umieszczono zdjęcia wszystkich pracujących w Komendzie Powiatowej PSP i JRG a obecnie będących na emeryturze od okresu lat 1950 do obecnego, co spotkało się z wielkim zadowoleniem. Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w tradycyjnej kolacji wigilijnej. Do tego emerytki naszego koła przygotowały znakomite ciasta z własnego wypieku, za co nalezą się duże podziękowania od wszystkich biesiadników. Przy wspólnym stole wspomnieniom uczestnik ów nie było końca, śpiewanie wspólnych kolęd  dodawało świątecznego niezapomnianego nastroju z życzeniami do zobaczenia za rok.

  

Tekst i zdjęcia :Prezes Zarządu Koła ZEiRP RP   -    Leonard Rysak    

Licznik odwiedzin

8520850
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
257
1527
8813
7878433
28633
39695
8520850